Ino-online - ino-online.pl

General Information:

Latest News:

Rap i uliczna koszykówka 30 Nov -0001 | 12:00 am

Na rąbińskim "Orliku" przy Gimnazjum nr 2 do wieczora potrwają I Inowrocławskie Mistrzostwa w Streetball'u. Imprezie towarzyszą też występy muzyczne.

Deblowy turniej na koniec wakacji 30 Nov -0001 | 12:00 am

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w kolejnej edycji turnieju par deblowych w tenisie ziemnym. Zawodnicy walczyć będą o puchar Dyrektora OSiR.

Streetball, graffiti i muzyka 30 Nov -0001 | 12:00 am

Przypominamy - już jutro I Inowrocławskie Mistrzostwa w Streetball'u. Będzie też malowanie miejskiego autobusu i koncerty, a to wszystko na płycie boiska Gimnazjum nr 2 na osiedlu Rąbin.

Śmieci zniknęły, pojawił się kontener 30 Nov -0001 | 12:00 am

Na placu w Solankach niedaleko "Modrzewia" worki ze śmieciami składowała PGKiM. Jak wyjaśnia wiceszef komunalki, odpady, jak i skoszona trawa leżały tam dłużej niż zwykle przez awarię samochodu.

Wojskowe święto w Solankach 30 Nov -0001 | 12:00 am

14 sierpnia, w przeddzień święta Wojska Polskiego w Inowrocławiu odbędą się oficjalne uroczystości i żołnierski festyn.

Kioski z informacjami 30 Nov -0001 | 12:00 am

Z wyglądu przypominają parkomaty, ale urządzenia te nie służą do pobierania opłat. Kuracjusze i turyści odwiedzający Solanki mogą z nich się dowiedzieć o atrakcjach miasta, bazie noclegowej i gastrono...

Related Keywords:

ino, inowrocław, ino online, praca inowrocław, ino online praca, ino-online.pl, praca w inowrocławiu, lifewave distributor accounts, ino-online

Recently parsed news:

Recent searches: