Latest News:

Kawasaki představuje nového šampióna ve střední váze 30 Nov -0001 | 12:00 am

Po velmi populární Z750 vám Kawasaki hrdě představuje nejnovější přírůstek do rodiny Z. 40 let po představení prvního modelu Z přichází Z800, nové a agresivní ztělesnění stylu Z.

Sofuoglu na ZX-6R získal titul v Supersportech 30 Nov -0001 | 12:00 am

Portimao, Portugalsko, 23.9.2012 - Kenan Sofuoglu (tým Kawasaki Lorenzini) dojel na druhému místě. Od prvenství ho dělilo jen 0.645 sekundy, ale i tak si zajistil mistrovský titul ve Supersport World ...

Tom Sykes půl bodu od titulu na Ninja ZX-10R 30 Nov -0001 | 12:00 am

V Magny Cours se jel poslední závod WSBK a Tom Sykes na Kawasaki v prvním jízdě skončil na 3. místě a druhou jízdu vyhrál

Kawasaki Z800: Nový šampion ve střední váze 30 Nov -0001 | 12:00 am

Po velkém úspěchu Kawasaki Z750 v EU a jejím dominantním prodejním postavení ve třídě naháčů, Vám s potěšením představujeme novou Kawasaki Z800.

Nová Ninja 300 válcuje konkurenci 30 Nov -0001 | 12:00 am

Nejnovější Ninja nabízí styl, výkon takřka 40 koní a technologii, které zastíní všechny ostatní motocykly v její kategorii. Vzhled a ovládání inspirované velkými stroji podtrhují výjimečnost výkonného...

Podzimní slevy jsou tady 30 Nov -0001 | 12:00 am

SLEVA NA VERSYS 1000, W800 a ER-6n

Sykes vyhrál Superbiky, Sofuoglu Supersporty 30 Nov -0001 | 12:00 am

WSBK v Moskvě - 2x první a 1x druhé místo pro Kawasaki.

Lorise Baz vyhrál v Silverstone Superbike 30 Nov -0001 | 12:00 am

Lorise Baz na Kawasaki v Silverstone vyhrál první závod a ve druhém dojel druhý.