Koha - koha.mk - Koha

Latest News:

Ruajti virgjërinë për 82 vjet, e përdhunon hajduti 26 Aug 2013 | 08:08 pm

Një grua që e kishte ruajtur virgjërinë si virtytin më të shtrenjtë, e humbi atë në moshën 82-vjeçare, kur një i ri hyri në shtëpinë

I ofrojnë 1 milionë dollarë të heqë mjekrën, refuzon 26 Aug 2013 | 08:05 pm

Njëri ndër lojtarët më të njohur të lojës së bejsbollit në SHBA, Brian Wilson i ekipit LA Dodgers, është i njohur edhe për imazhin e

Karikatura 26 Aug 2013 | 08:03 pm

KOHA PDF 26 08 2013 26 Aug 2013 | 07:54 pm

Janë konfiskuar 37 automjete të cilat ilegalisht kanë transportuar mall dhe udhëtarë 26 Aug 2013 | 06:05 pm

Në tremujorin e dytë nga ky vit janë konfiskuar 37 automjete me të cilat është kryer transport publik ilegal i mallrave dhe udhëtarëve. Prej tyre, për një afat

Opozita në përbërje të plotë kthehet në Kuvend 26 Aug 2013 | 06:00 pm

Opozita paralajmëroi se sot përfundon pjesëmarrja e tyre formale në punën e Kuvendit dhe se në përbërje të plotë kthehen në punë.Koordinatori i grupit të

Shtrenjtohen benzina dhe dizeli për një denarë 26 Aug 2013 | 04:07 pm

Benzina, dizeli dhe vaji ekstra i lehtë për amvisëri prej sonte pas mesnate do të shtrenjtohen për një denarë, ka vendosur Komisioni rregullator për energjetikë.

Nënshkruhet raporti përfundimtar i Komisionit për 24 dhjetorin 26 Aug 2013 | 03:43 pm

Komisioni ad-hok sot e nënshkroi raportin përfundimtar për ngjarjet në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë më 24 dhjetor të vitit të kaluar. Në Klubin e

Pasdite do të nënshkruhet raporti përfundimtar i Komisionit për 24 dhjetorin 26 Aug 2013 | 02:39 pm

Raporti përfundimtar për ngjarjet e 24 dhjetorit të vitit të kaluar pritet të nënshkruhet sot pasdite. Kryetari i komisionit ad-hok, Borçe Davitkovski për MIA-n konstatoi

Poetit meksikan iu dorëzua çmimi "Kurora e Artë" të Mbrëmjeve Strugane të Poezisë 26 Aug 2013 | 02:33 pm

Me dorëzimin e "Kurorës së Artë" të Mbrëmjeve të Poezisë në Strugë, laureatit të sivjetmë, poetit nga Meksika, Jose Emilio Pacheco nga ana e Kryetarit

Recently parsed news:

Recent searches: