Papillon - papillon.com.mk

General Information:

Latest News:

Специјална понуда за 8-ми септември – Грција 27 Aug 2013 | 02:46 pm

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ЗА 8-ми СЕПТЕМВРИ 2013 ГРЦИЈА Цените се дадени по соба за две лица за 2 или 3 ноќевања во период 7 – 9.09.2013 Хотел Цена за 2 ноќи Цена за 3 ноќи Услуга Calypso – Hanioti ...

Pirin Golf Hotel & Spa – Банско 26 Aug 2013 | 03:19 pm

Pirin Golf Hotel & Spa Специјална понуда 01 Април – 30 Ноември 2013 2+ ноќевања 5+ ноќевања Април – Ноември 2013 /EUR/ Понеделник- Недела Двокреветна соба “Standard” 62 55 78 ...

ПИРИН ГОЛФ АПАРТМАНИ – Банско 26 Aug 2013 | 03:12 pm

ПИРИН ГОЛФ АПАРТМАНИ Специална понуда 01 Април – 30 Ноември 2013 САМО НОЌЕВАЊЕ НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК Студио 42 € 53 € Единично настаняване 42 € 49 € Апартамент с една спалня 52 € 65 € Е...

ХОТЕЛ ОРФЕJ – Банско 26 Aug 2013 | 03:01 pm

ХОТЕЛ ОРФЕJ - Банско 06.09– 10.09.2013 Цените се дадени по лице дневно. Период м. Септември 06.09 - 10.09 Услуга Цена по лице BB HB ALL DBL Standard              2+1 18 22 24 ...

ХОТЕЛ ГАРДЕНИЈА – БАНСКО 26 Aug 2013 | 02:49 pm

ХОТЕЛ ГАРДЕНИЈА 4* БАНСКО Понудата важи за период 01.09.2013 – 30.09.2013 32 EUR по соба дневно Мининум 2 ноќевања Во цената е вклучено: e       Ноќевање во стандардна двокреветна соба; ...

АПАРТ ХОТЕЛ “CASA KARINA” – Банско 26 Aug 2013 | 02:45 pm

АПАРТ ХОТЕЛ “CASA KARINA” Банско Услуга ПОЛНПАНСИОН Понудата важи за период 05.09-08.09.2013 Тип АПАРТМАН 2-дневен пакет 3-...

Св. ИВАН РИЛСКИ хотел – БАНСКО 26 Aug 2013 | 02:39 pm

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА Св. ИВАН РИЛСКИ 4* хотел БАНСКО Понудата важи за престој во период 01.06 – 01.10.2013г. минимум 2 ноќевања: 17 Еур по лице, сместување во двокреветна соба на база ВВ 15 Еу...

АПАРТХОТЕЛ “LUCKY BANSKO” – Банско 26 Aug 2013 | 02:34 pm

АПАРТХОТЕЛ “LUCKY BANSKO” Тип на соба – Ноќевање, појадок, SPA третмани Платено Сместени на ред. легло Бесплатно Сместени на доп. легло 19.07 – 28.11.2013 год. Цените се дадени по лице во Е...

КЕМПИНСКИ ХОТЕЛ ГРАНД АРЕНА – Банско 26 Aug 2013 | 02:31 pm

КЕМПИНСКИ ХОТЕЛ ГРАНД АРЕНА ***** Банско Цените е дадени по соба дневно Период Делукс соби Екзекутив соби Јуниор апартман Апартмани Поглед град Поглед планина Поглед град Поглед плани...

Recently parsed news:

Recent searches: