Publialb - publialb.com - www.publialb.com

Latest News:

Driblim mahnites nga Xherdan Shaqiri (Video) 26 Jul 2012 | 05:41 am

Xherdan Shaqiri ka bërë një driblim mahnites dhe një asist fenomenal tek bashkëlojtari i tij Mario Gomez, ku Bayerni ka fituar dje turnen miqësor “Yingli Cup 2012″ që është mbajtur në Pekinë të Kinës....

Ja pse trillon Genta se jemi të dashur… 26 Jul 2012 | 03:49 am

Emiljano që së fundmi është bërë i njohur pasi Genta e Big Brother-it deklaroi se e kishte të dashur, është lodhur nga e gjitha kjo dhe deklaroi se e gjitha është një trillim i korcares. Në një interv...

Ja Pse Blero rrezikon deri ne 5 vjet burg 26 Jul 2012 | 02:32 am

Blerim Muharremi i njohur me emrin e artit si Blero, edhe ditelindjen e ka festuar ne banken e te akuzuarve. Kengetari nga Kosova, Blerim Muharremi i njohur me emrin e artit si Blero, duket se nuk ka...

Argjentina: Ja pse i Shkova te Zyra Lulzim Bashes. 26 Jul 2012 | 02:30 am

Këngëtarja, Argjentina Ramosaj është takuar me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, me Z. Lulzim Basha. Fotografinë e saj, Ramosaj e ka postuar në profilin e saj në Facebook. Nuk dihet se cili ka qenë q...

Shkëndija: 5 vjet punë për ta bërë by… kaq të bukur! 26 Jul 2012 | 02:15 am

Nuk ka ditë që ajo nuk nxjerr ndonjë foto provokuese në profilin e saj, ndërsa ndez adrenalinën e adhuruesve meshkuj, të cilët i ka në Facebook. Komente nga më të ndryshmet, madje dhe nga ato komente...

Hapësira mban era biftek 25 Jul 2012 | 09:43 am

Çfarë ere mban hapësira është një pyejte që prej kohësh ka krijuar debate në komunitetet shkencore? Megjithatë, një austronaut që ka qëndruar për disa muaj në stacionin orbitor, i cili qëndron pezull ...

Kolorado, vrasësi i refuzuar nga 3 femra 25 Jul 2012 | 09:40 am

James Homes, autori i masakrës në kinemanë e Aurorës, ishte refuzuar nga tre femra në një faqe interneti për të rritur, pak kohë para se të kryente masakrën.Sipas mediave ndërkombëtare, më 5 korrik i ...

Masakra në kinema, 4 djemtë që dhanë jetën për të dashurat 25 Jul 2012 | 09:35 am

Midis 12 personave që humbën jetën në masakrën e kinemasë në Denver, SHBA, katër prej tyre ishin meshkuj, që dhanë jetën në përpjekje për të mbuluar nga plumbat të dashurat e tyre. Alexander Teves, 24...

Kuriozitete mbi pjesëmarrësit e Lojërave Olimpike 25 Jul 2012 | 09:31 am

Lojërat Olimpike të Londrës startojnë pas 4 ditësh dhe në evenimentin më të madh sportiv do të marrin pjesë rreth 10 mijë sportistë nga 200 vende të botës.Mes garuesve janë shumë personazhe që kanë ng...

15-vjeçe, por duket sikur është 50 25 Jul 2012 | 09:24 am

A do ta besonit se vajza që shihni në foto, është vetëm 15 vjeçe? Jo në fakt, sepse ajo duket sikur ka të paktën 50 vjet mbi shpatulla.Kjo është edhe drama e saj, e vajzës me emrin Zara Hartshorn, që ...

Recently parsed news:

Recent searches: