Qysh - qysh.me - Kërko Qysh Me

Latest News:

Qysh me pa Google-n kuq e zi për nder të 100 vjetorit të shtetit Shqiptar? 28 Nov 2012 | 05:15 am

Google po feston 100 vjetorin e shtetit Shqiptar me nje “doodle” kuq e zi, por fatkeqesisht kete mund ta shohin vetem banoret e Shqiperise qe kane IP adresa te dedikuara per Shqiperine. Per...

Qysh me hekë fjalëkalimin në SAFE MODE? 21 Nov 2012 | 11:44 pm

Në qoftë se i keni lënë kompjuterit tuaj një fjalëkalim dhe e keni harru atë, atëherë ekziston mundësia që përmes SAFE MODE ta eliminoni atë. Hapi i parë që duhet ta bëni është...

Qysh me u kyç në Turntable.fm përmes UnoDNS? 18 Nov 2012 | 11:41 pm

Turntable.fm eshte nje online platforme qe i lejon shfytezuesit te shperndajne dhe degjojne muzike ne menyre interaktive. Ky sherbim ju mundeson shfrytezuesve te krijojne “dhoma” me zhandre perkatese ...

User Submitted Post 11 Nov 2012 | 05:27 am

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Qysh me llogarite kestin e kredise ne Android? 6 Nov 2012 | 12:03 am

1.Instalimi i aplikacionit: Hyni ne Play Store kerkoni aplikacionin “Kalkulatori i Kredive” dhe e instaloni, ose instalimin mund ta beni duke klikuar ne linkun https://play.google.com/store/apps/detai...

Ndërrimi i orës dimërore 2012 27 Oct 2012 | 03:49 pm

Të dielën në 28 tetor, akrepat e orës zhvendosen 60 minuta prapa. Ndryshimi i orës do të bëhet natën duke e gdhirë e diel, kur akrepat të shënojnë orën 03:00, të cilat me...

Qysh Me Shkru më Shpejt? 19 Oct 2012 | 02:20 pm

Nuk ka rëndësi nëse punoni në gazetari, apo keni një afat të caktuar në mbarimin e një shkrimi, por do ju duhet që të jeni në gjendje të shkruani shpejt. Por kualiteti i...

Qysh Me Dergu Fotografi ne Chat si Emoticon ne Facebook? 13 Oct 2012 | 03:06 pm

Ne temat e kaluara kemi treguar Qysh Me i perdor Emoticonat ne Chat ne Facebook dhe Qysh Me i Perdor 9gag Emoticonat ne Chat ne Facebook per Google Chrome. Ne vazhdim do te...

Qysh me bo Enable dhe Disable Task Menager? 9 Oct 2012 | 01:23 pm

Per ta bere “enable” shkojme keshtu: Start>Run> e ne Run e kopjojme kete: REG add HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f Per ta bere “disable” ...

Qysh Me i Mposhte Kilogramet e Terpert? 3 Oct 2012 | 02:51 am

Të gjithë ne në kokë i kemi disa ide se si do të duhej të dukej trupi ideal. Natyrisht, imazhi i ideales ndryshon nga njeriu te njeriu. Megjithatë, kilogramët e tepërt nuk është...

Recently parsed news:

Recent searches: