Rasti - rasti.al - Rasti.al Latest Ads

Latest News:

Shitet, MERCEDES-BENZ , 2000 cc, viti i qarkullimit 1987, n 27 Aug 2013 | 08:00 pm

Shitet, MERCEDES-BENZ , 2000 cc, viti i qarkullimit 1987, nafte,ne gjendje shume te mire,taksa te paguara deri ne korik 2014 cmimi 220.000 leke te reja.tel 0666050990

Shitet, FORD MONDEO,viti i qarkullimit 2002, portobagazh m 27 Aug 2013 | 08:00 pm

Shitet, FORD MONDEO,viti i qarkullimit 2002, portobagazh me te gjitha opsionet., cmimi i diskutueshem, tel 0693638063

Shitet, MERCEDES-BENZ 190, 2000 cc, 158.000 klm., ngjyrë gr 27 Aug 2013 | 08:00 pm

Shitet, MERCEDES-BENZ 190, 2000 cc, 158.000 klm., ngjyrë gri, metalike, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, benzinë, radio-cd-mp3, manuale, per me shum info kontaktoni ne nr e telefonit me sipe...

Shitet, PEUGEOT 106,sedam, 900 cc, 900 hp, 20000 klm., viti 27 Aug 2013 | 08:00 pm

Shitet, PEUGEOT 106,sedam, 900 cc, 900 hp, 20000 klm., viti i qarkullimit 8/1998, ngjyrë blu e errët, metalike, fenerë mjegull, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, benzinë, radio-cd-mp3, sedilj...

Shitet, FORD FOCUS hatchback, 1800 cc, 105 hp, 21600 klm., 27 Aug 2013 | 08:00 pm

Shitet, FORD FOCUS hatchback, 1800 cc, 105 hp, 21600 klm., viti i qarkullimit 8/2002, ngjyrë gri, fenerë LED, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd, sedilje sedilje, service service, kondicioner, ...

Shitet, HYUNDAI TUCSON coupe, 2200 cc, viti i qarkullimit 2 27 Aug 2013 | 08:00 pm

Shitet, HYUNDAI TUCSON coupe, 2200 cc, viti i qarkullimit 2004, benzin sport makina ne gjendje shum te mire., cmimi 18,000 € i diskutueshem, tel 0696964121

Shitet, SEAT LEON coupe/sport, 1400 cc, 95 hp, 170000 klm., 27 Aug 2013 | 08:00 pm

Shitet, SEAT LEON coupe/sport, 1400 cc, 95 hp, 170000 klm., viti i qarkullimit 9/2001, fenerë LED, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, benzinë, radio-cd-mp3, sedilje elektrike, kondicioner 2 zo...

Shitet, FORD FOCUS, 1800 cc, viti i qarkullimit 2004, nafte 27 Aug 2013 | 08:00 pm

Shitet, FORD FOCUS, 1800 cc, viti i qarkullimit 2004, nafte CI te kuqe me te gjitha sherbimet e kryera ne Itali ne gjendje perfekte.Cmimi i arsyeshem., tel 0663247777

Shitet, RENAULT CLIO, 1200 cc, viti i qarkullimit 2001, ben 27 Aug 2013 | 08:00 pm

Shitet, RENAULT CLIO, 1200 cc, viti i qarkullimit 2001, benzin e sapo ardhur nga Italia me dogan dhe siguracionte prer.E perdorur nga nje femer,makina eshte ne gjendje perfekte.Cmimi i arsyeshem., tel...

Shitet, RENAULT CLIO, 1200 cc, 130000 klm., viti i qarkulli 27 Aug 2013 | 08:00 pm

Shitet, RENAULT CLIO, 1200 cc, 130000 klm., viti i qarkullimit 2003, benzine, 5porta, kondicioner, airbag, ABS, antifurt, pasqyra elektrike, komanda ne timon full optional. Me letra siguracion te sapo...

Recently parsed news:

Recent searches: