Srednoo - srednoo.mk - Почетна

Latest News:

Дедото и докторот 24 Jul 2012 | 11:20 am

Иде некој дедо 80 годишен на преглед и докторов му вика: -Браво бе деде имаш супер крвна слика, притисокот ти е ко на младич, добро се движиш...како бе вака се одржуваш во кондиција? -Абе види, станув...

За некој "Олимписко", за некој "Шпанско" село 24 Jul 2012 | 10:06 am

Шпанските тенисери имаа непријатно искуство само што пристигнаа во Лондон  каде што ќе се одржуваат Олимписките игри оваа година. Шоферот наводно не знаел каде е Олимпиското село, па ги возеше шпански...

Дрогба асистент на дебито за новиот кклуб 24 Jul 2012 | 09:54 am

Поранешниот фудбалер на Челзи, Дидие Дрогба, дебитираше со асистенција за новиот клуб Шангај Шенхуа. Во првенствениот натпревар против Гвангжуа, влезе во игра во второто полувреме при резултат од 1:0 ...

Робен: "Баерн е гладен за титули" 24 Jul 2012 | 09:43 am

Фудбалерот на Баерн Минхен, Арјен Робен, тврди дека баварците се гладни за трофеите кои пропуштија да ги освојат минатата сезона.

"Самба" во Олимпиското село (Видео) 24 Jul 2012 | 09:35 am

Фудбалерите на Бразил после победата над Велика Британија, го прославија триумфот со музика од Сандро, фудбалерот на Тотенгхем. На видеото се гледаат Марсело, Нејмар, Моура и останатите Бразилски фудб...

Девојки со одлично тело 24 Jul 2012 | 09:12 am

Овие девојки имаат прекрасна конфигурација на своето тело.

Упс, Коко си ги заборави гаќичките 24 Jul 2012 | 07:04 am

До сега Коко ја имавме видено во секакво издание, но кој очекуваше дека ќе ја видиме и без нејзините танга гаќички.

Жесток финиш 24 Jul 2012 | 07:01 am

Сигурно ни типот не претставуваше дека вака ќе заврши со лизгањето. :)

Кинеска банкина 24 Jul 2012 | 06:55 am

Не за џабе сите се жалат од кинески производи. :)

Recently parsed news:

Recent searches: