Webmaster - webmaster.al

General Information:

Latest News:

Ndihm Photoshop Select 22 Aug 2013 | 12:02 pm

Desha nje ndihm shikone ket video kur ja fillon ne minuten 2:32 dhe mbaron 2:43 http://www.youtube.com/v/AUx-Jkrp4BI&h1 dmth ky si e selekton i behet brenda zi , nuk po kuptoi , mu nuk po me behet , ...

Sygjerim per login e webmaster.al 21 Aug 2013 | 08:14 pm

Pershendetje, Ka qe nje kohe qe sa her qe dua te logohem ne forum, te fjalekalimi shihen karakteret qe une i shtyp si ne foto : me duhet qe ketu te shkruaj diqka e te klikoj enter qe te me thot se p...

Nje ndihme te vogel 21 Aug 2013 | 03:11 pm

Pershendetje, U regjistrova ne ebay me shtetin Albania pasi qe Kosova nuk eshte ne list dhe tash kur du me ba pagesa me kerkon verifikimin e numrit nuk me lejon ta ndryshoj hyrjen (+355), a mundet na...

USA Mail Service 21 Aug 2013 | 01:57 pm

Pershendetje Cuna. Kam nevoj per ndonje faqe qe sherben mail service ne USA . Pra me duhet per verifikime akountesh si adsense, dhe affiliate tjera qe te marr direkt deposit te karta ime ine USA . ...

Faqe per Logo ! 21 Aug 2013 | 02:05 am

Pershendetje anetare, Skam shum njohuri per krijimin e logove apo per kesi lloj web-faqesh por e kam per nje shok timin.Desha te pyes,qfare faqe perdorni per te marre pjese ne konkurse per krijimin e...

Albania Online 19 Aug 2013 | 03:35 pm

Ndeshjet e cdo sporti Online - http://albaniaonline24.tk/

[Ndihme] Webfaqe compatible ne te gjitha munitoret 19 Aug 2013 | 02:32 am

Pershendetje, me siguri qe me ane te titullit e kuptoni prblemin qe e kam, e kam nje web ( xhtml, css dhe javastript) mirepo ne pc ku e punoj me del shum mir faqja ( widescreen) mirepo kur e qel faqe...

2 Fan Page Italiane Me nje Shqiptare! 19 Aug 2013 | 02:20 am

Mirbmrema te gjithve. Kam 2 Fan page italiane te pa perdoruar ka kohe,njera 18 k, tjetra 10 k. Dhe mendova qe ti nderroje me nje faqe Shqiptare. ose nje Faqe Usa.(por meqe shqiptare i shesin faqet us...

AdRev - Youtube 19 Aug 2013 | 12:54 am

Para ca ditësh mora këtë mesazh në youtube: Cito: Postimi origjinal është bërë nga Brigitte AdRev Hi XXX, I'm not sure if you've ever heard about the YouTube partner program but I'm a recruiter fo...

Behu pronar i nje .net domaini, regjistruar 1987 18 Aug 2013 | 11:37 pm

Keto dite kane skadu disa domaine shume te vjeter, kryesisht .net Njeri prej tyre eshte sesqui.net, 26 vite i vjeter. Ka kohe edhe 10 dite, mundeni me bidu nga namejet: http://www.namejet.com/Pages/...

Related Keywords:

filmat me te rinj shqipetare, kompani hostimi, shkabaj.tk vizita, si te hap nje skype, si te aktivizoj google adsense, ersil gjordeni, cpalead points, zgjedhjet ne shqiperi, okpay swift, wordpress nesidebar login pada

Recently parsed news:

Recent searches: