Avtomanija - motogp.avtomanija.com - ### MotoGP Avtomanija.Com ###

Latest News:

Marquez četrtič zapored 25 Aug 2013 | 06:16 pm

Dirkač Honde Marc Marquez je na dirkališču v Brnu osvojil svojo četrto zaporedno letošnjo zmago. Drugo mesto je pripadlo njegovemu moštvenemu kolegu Daniju Pedrosi, tretji je bil Jorge Lorenzo z Yamah...

VN Indianapolisa 19 Aug 2013 | 03:40 pm

Najbolj zanimiva prehitevanja na dirkališču v Indianapolisu.

Do zadnjega metra 19 Aug 2013 | 03:21 pm

Dirkača Ducatija Nicky Hayden in Andrea Dovizioso sta na dirki za VN Indianapolisa uprizorila interno bitko, ki je na koncu pripadla Američanu.

Ne razmišlja o naslovu prvaka 19 Aug 2013 | 03:18 pm

Dirkač Honde Marc Marquez je na dirki v Indianapolisu osvojil četrto letošnjo zmago in dejal, da ga rezultati ne bodo uspavali.

Dober dvoboj 19 Aug 2013 | 02:43 pm

Dirkač Tech 3 Yamahe Cal Crutchlow je povedal, da prehitevanje Valentina Rossija ni bilo sporno in je z rezultatom zadovoljen.

Verjame v uspeh 19 Aug 2013 | 02:07 pm

Dirkač Yamahe Jorge Lorenzo je z osvojenim tretjim mestom na VN Indianapolisa razočaran, vendar verjame v nadaljnji uspeh.

Zadovoljen z dosežkom 19 Aug 2013 | 02:04 pm

Dirkač Honde Dani Pedrosa je povedal, da še ni odpisal naslova svetovnega prvaka.

Suvereno Marquez 19 Aug 2013 | 04:54 am

Španec Marc Marquez s Hondo je zmagovalec desete dirke svetovnega motociklističnega prvenstva na VN Indianapolisa. Drugo mesto je osvojil njegov moštveni kolega Dani Pedrosa, tretji je bil Jorge Loren...

VIDEO - Stonerjevo testiranje na dirkališču Motegi 8 Aug 2013 | 02:28 pm

V pripetem video posnetku med prvimi preverite kako je potekalo dvodnevno testiranje nekdanjega svetovnega prvaka Caseyja Stonerja.