Bigbrotheralbania - bigbrotheralbania.net

General Information:

Latest News:

Anaidi zbulon nje tjeter sekret! 14 Apr 2013 | 03:16 am

Gjate kesaj jave banoret kane kaluar nje sere provash si dhe indikacione te reja jane futur ne shtepi, per sekret qe ata ende nuk i kane zbuluar. Nder to per banoret eshte futur nje indikacion qe ka t...

Elena zbulon sekretin e Eldores 7 Apr 2013 | 05:25 pm

Vellai i Madh javen e kaluar, gjate spektaklit futi ne shtepi indikacione ne lidhje me indikacionin e Eldores. Ajo mban sekretin “Jam talasemik” dhe sekreti i saj u zbulua per publikun javen e shkuar....

Iliri, homoseksuali i BB6? 1 Apr 2013 | 03:19 am

E tillë paraqitet edhe jeta e tij para hyrjes në “Big Brother”, trasgresive, me drogë, alkool, me femra, por dhe me meshkuj. Ne zbuluam disa foto skandaloze në profilin e tij të “myspace”, ku ai shfaq...

Arsimi i eliminuari i radhes 24 Mar 2013 | 06:19 pm

Pas minutave te bukura me surprizen e Anaidit, ka ardhur momenti qe te mesohet emri i banorit te eliminuar te kesaj jave. Arbana kerkon lidhjen me shtepine dhe njofton banoret se tashme ka ardhur zar...

Zbulohet Sekreti i Anaidit per publikun, nje surprize per te,perlotet Arbana dhe Ariani 24 Mar 2013 | 06:16 pm

Arbana njofton publikun se tashme ka ardhur momenti qe te zbulohet nje tjeter sekret i banoreve. Ajo fton Anaidin ne dhomen e projektimit dhe fillon ta pyese ne lidhje me sekretin e tij. Ai ka sekreti...

Zbulohet sekreti i Ilirit 24 Mar 2013 | 06:13 pm

Vellai i Madh gjate kesaj jave ka vendosur qe te fuse ne shtepi indikacione qe kane te bejne me sekretin e Ilirit. Ai ka nje memorie shume te forte dhe sekreti i tij eshte “Di nje mije tekste kengesh”...

Iliri arrin te zbuloj sekretin e Oltes pa indikacione! 24 Mar 2013 | 06:11 pm

Iliri eshte banori i dyte qe gjate kesaj jave ka shkuar ne dhomen e sekreteve, pasi ka menduar se ka zbuluar nje nga sekretet. Ai ka vezhguar gjate gjithe kohes sjelljen e Oltes dhe ka arritur qe te z...

Anaidi dhe Joana kryejnë marrëdhënie intime? 23 Mar 2013 | 05:18 pm

Gjatë njërës prej netëve në dhomën e gjumit në edicionin e sivjetmë të “Big Brother”, dy protagonistëve nuk u kanë penguar kamerat për të kryer marrëdhënie intime. Derisa të tjerët flinin, Anaidi dhe ...

Edberi dhe Vigani, 2 banoret e rinj ne shtepi. 17 Mar 2013 | 04:14 pm

Ashtu sikurse javen e kaluar edhe kete jave Vellai i Madh ka futur ne shtepi indikacione te reja per sekretet e radhes. Indikacioni i pare ka te beje me sekretin e Etleves “Kanuni ka prishur lidhjen t...

Zbulohet sekreti i Marselinos… 17 Mar 2013 | 04:09 pm

Sekreti me i perfolur ne Big Brother 6 ka te beje me banorin qe ka punuar si Zhigolo. Ne nje klip shfaqet pikerisht publikimi i ketij sekreti ne shtypin jashte shtepise ku del se “Zhigoloja” eshte Mar...

Recently parsed news:

Recent searches: