Eurobasket - eurobasket.lt

General Information:

Latest News:

Sukanka 20 metų, kai Lietuva įveikė Rusiją ir iškovojo bronzą Barselonoje (video) 8 Aug 1980 | 05:44 pm

Ypatingas sutapimas: 1992 metų rugpjūčio 8 dieną Lietuvos krepšininkai Barselonos olimpinėse žaidynėse laimėjo prieš buvusią Sovietų Sąjungą (NVS) ir iškovojo bronzos medalius. Tr

Europos čempionato reitinge lietuviai liko trečioje vietoje, pirmi - graikai 30 Nov -0001 | 12:00 am

Oficiali 2013 metų Europos vyrų čempionato svetainė paskelbė naują pirmenybėse dalyvausiančių komandų reitingą, kuriame Lietuvos nacionalinė komanda išlaikė savo pozicijas. Primename, kad reiti

Lietuvos U18 rinktinė pralaimėjo latviams ir Baltijos taurės turnyre liko treti 30 Nov -0001 | 12:00 am

Kaune vykusį Baltijos taurės turnyrą Lietuvos jaunių iki 18 metų vaikinų rinktinė užbaigė nesėkme prieš Latvijos bendraamžius. Sauliaus Štombergo auklėtiniai po itin permainingos kovos k

"Lokomotiv-Kuban" domisi T.Mozgovu 30 Nov -0001 | 12:00 am

Kitą sezoną Eurolygos turnyre debiutuosianti Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" ekipa intensyviai ieško kuo galėtų sustiprinti priekinę liniją. Klubo akiratyje atsidūrė Nacionalinėje krepšinio

D.Gailius pasirinko "Union Olimpija" 30 Nov -0001 | 12:00 am

Vienas praėjusio sezono Klaipėdos "Neptūno" ekipos lyderių Deividas Gailius kelsis rungtyniauti į Slovėniją. Lietuvis papildys Slovėnijos vicečempionų Liublijanos "Union Olimpija" klubo gretas. 25 met

R.Sato turėtų palikti "Fenerbahce Ulker" ekipą 30 Nov -0001 | 12:00 am

Stambulo "Fenerbahce Ulker" ekipai rikiuojant kito sezono gaires į komandos vyriausiojo trenerio pareigas atvykus serbų specialistui Željko Obradovičiui, manoma, jog Romainas Sato turėtų palikti koman

D.Sharpas paliks "Maccabi" trenerių štabą 30 Nov -0001 | 12:00 am

Tel Avivo "Maccabi" komandos talismanas Derrickas Sharpas paliks komandos trenerių štabą. Amerikietis turintis Izraelio pilietybę nusprendė nesitaikstyti su jam siūloma mažesnės piniginės vertė

Rungtynėse su lietuviais - JAV krepšininkų dėjimų konkursas (video) 30 Nov -0001 | 12:00 am

Šeštadienį vykusiose Pasaulio 19-mečių krepšinio čempionato pusfinalio rungtynėse Lietuvos rinktinė nepasipriešino

D.Collisonas karjerą tęs Los Andžele 30 Nov -0001 | 12:00 am

buvęs Dalaso "Mavericks" komandos atakų organizatorius Darrenas Collisonas keliasi į Los Andželą. Pranešama, kad 25 metų 183 cm ūgio gynėjas su "Clippers" klubu sudarys dvejų metų sutartį. Praė