Fishmedia - fishmedia.info

General Information:

Latest News:

S’ka marrëveshje 27 Aug 2013 | 09:23 pm

Ka përfunduar pa marrëveshje konkrete për çështjet më të rëndësishme raundi i 15-të i dialogut politik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Pas takimit që ka përfunduar pas orës 17:00, Kryeministri i Kosovës...

Vetëm seksi mungoi (FOTO) 27 Aug 2013 | 08:57 pm

Në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve “MTV Video Music Awards” ishin Lady Gaga, Miley Cyrus dhe Katy Perry ato që tërhoqën të gjithë vëmendjen edhe pse nuk ishin të nominuara për çmim. Këngëtaret performu...

Turku plagos boksierin Besar Nimani dhe tre shqiptarë tjerë 27 Aug 2013 | 08:36 pm

Një turk 44 vjeçar ka qëlluar të shtunën me një revole në drejtim të katër shqiptarëve me shtetësi gjermane. Me këtë rast janë plagosur pesë persona, në mesin e të cilëve edhe boksieri profesionist ng...

Revolucioni ‘vrrasës’ i Real Madridit 27 Aug 2013 | 08:34 pm

Mund të jetë edhe ky ekip i madh. Mbretërit e Madridit, nisen drejt një revolucioni të vërtetë në skuadër në fazën sulmuese, si një reaksion zinxhir që nis më transferimin e Gareth Bale në “Santiago B...

Super reklama e ‘Qatar Airways’ me yjet e Barcelonës (Video) 27 Aug 2013 | 08:33 pm

“Qatar Airways”, sjell reklamen e re me yjet e Barces. Të gjithë lojtarët paraqiten me role të ndryshme, Pique si një oficier doganor, Neymar i ndalur nga Pique në aeroport, ndërsa Puyol duke goditur...

E deklarojnë publikisht dashurinë 27 Aug 2013 | 08:30 pm

Anëtari i famshëm i jurisë së X-Factor Simon Cowell vetëm perpara pak kohesh ka zbuluar se do të bëhet baba për herë të parë me te dashurën e tij Lauren Silversman. Çifti kishin qene ne nje romance pe...

Një grua shtatëzënë humb fëmijën në aksident 27 Aug 2013 | 08:20 pm

Një aksident është raportuar rreth orës 10:40 , në Magjistralen Pejë – Prishtinë, pikërisht në fshatin Drenoc komuna Klinë, ku një grua shtatëzënë ka humbur fëmijën e saj. “Shtetasja, e lënduara Fati...

Ky është vendimi i Rooneyt 27 Aug 2013 | 08:17 pm

Wayne Rooney, si duket përfundimisht do të qëndrojë të United.Si duket ai është pajtuar që të mbetet edhe më te Djajtë e Kuq, pavarësisht dëshirës së tij paraprake që ti bashkohej Chelseat.Sipas asaj ...

110 km/h në zonë të banuar, i konfiskohet BMW-ja kosovarit 27 Aug 2013 | 08:12 pm

Një shofer 24 vjeçar me prejardhje kosovare ka ngarë automobilin e tij BMW 111 kilometra në orë në një lagje të banuar në Dulliken (SO) ku shpejtësia maksimale e lejuar është 50 km/h. Siç bën të ditu...

Ronaldos i dështoi teknika, humb golin !(Video) 27 Aug 2013 | 04:00 am

Ylli i Real Madridit siduket nuk ka qenë në formën e tij më të mirë, sonte kundër Grandas. Pas një topi mbrenda 16 metërshit, Ronaldos i ka dështuar teknika tij me topin, ku ka humbur golin. Mund ta k...

Recently parsed news:

Recent searches: