Hajdpark - hajdpark.mk - Хајд Парк

Latest News:

Проценете го според неговата омилена секс поза 27 Aug 2013 | 07:18 pm

Неговите движења, омилените пози и сексот, можат да ви откријат преспекривата на вашиот однос. Послушајте ги овие совети и станете инструктор за откривање на на говорот на телото. Ја сака мисионерскт...

Шест правила за секс во авион 27 Aug 2013 | 07:16 pm

Иако вц-то во авионот и не е баш најудобното место за секс, ако не можете да се воздржите, морте да внимавате на некои ситници. За сите оние кои сексот во авион им е на листата со желби кои еднаш би с...

Поза 69 за оние кои знаат да уживаат! 27 Aug 2013 | 07:05 pm

Откријте ги можните варијации на позициите со кои заедно ќе дојдете до врвот, со кои и двајцата ќе дојдете до оргазам заедно. Бројот 69 означува положба во која двајцата се задоволуваат орално. Оваа ...

Секс пози за во бањата 27 Aug 2013 | 07:03 pm

Сексот во бањата може не звучи привлечно, но понекогаш е идеална алтернатива, за некои одредени ситуации. Кога вашата куќа е „полна“ со гости, собите се зафатени, а вие сте добиле голема желба за тоа...

“HARD CORE” секс пози (Фото +18) 27 Aug 2013 | 07:00 pm

Сексот пред се треба да се сфати како сосема природна и „биолошка“ потреба. Затоа човекот не треба да има никакви предрасуди за ваквите видови на статии и вести. Затоа, различните секс пози и добрите ...

Какви сте во кревет според хороскопот 27 Aug 2013 | 06:46 pm

Сексот претставува дел од вашето секојдневие… Но, сте се запрашале некогаш какви се луѓето во сексот според хороскоските знаци? Продолжете да читате…. ОВЕН Овните се вистински кралеви на страста и о...

Никогаш не е предоцна за да се забавувате (Видео) 27 Aug 2013 | 06:36 pm

Токму така! Никогаш не е предоцна за забава колку и да мислите дека сте остареле. Само погледнете ги овие „младичи“ кои немаат проблем со староста. Добро сега не мора баш како нив да правите, но сепа...

Што е тоа што ги плаши срните?! (Видео) 27 Aug 2013 | 06:23 pm

Неколку срни почнаа исплашено да бегаат откако во шумата се најдоа очи во очи со едно мистериозно суштество.

Премиерот Груевски со честитка по повод Успение на Пресвета Богородица 27 Aug 2013 | 06:06 pm

Премиерот Никола Груевски до Поглаварот на Македонската Православна Црква-Охридска Архиепископија Архиепископ Охридски и Македонски, Господин Господин Стефан во вторник упати честитка по повод големио...

Магдевски ќе биде првиот Македонец во Реал 27 Aug 2013 | 06:04 pm

Еден од најталентираните македонски кошаркари, Андреј Магдевски, деновиве треба да го комплетира својот трансфер во редовите на Реал Мадрид. Магдевски, вниманието на челниците на најтрофејниот европс...

Recently parsed news:

Recent searches: