Hitportal - hitportal.com.mk - ХИТ ПОРТАЛ - Сурфај и слушај!

Latest News:

Вин Дизел доби ѕвезда на „Булеварот на славните“ 27 Aug 2013 | 06:24 pm

Х оливудскиот актер Вин Дизел доби ѕвезда на Булеварот на славните! На церемонијата во Холивуд најголема подршка доби од неговата девојката Палома Химинез, родителите, неговите деца и колеги. Петго...

Нашминкајте се како ангелите на „Victoria’s Secret“ (видео) 27 Aug 2013 | 05:57 pm

П ознатата шминкерка на ангелите на Викторија Сикрет Џена Антон и манекенката Кендис Свонпул покажуваат како да се нашминкате како вистинска модерна убавица. Со помош на овој видео туторијал можеби ...

Најоткачените изгледи во историјата на МTV-наградите 27 Aug 2013 | 05:41 pm

В идео музичките Ем-Ти-Ви награди отсекогаш биле интересни не само поради музичките шоуа на сцена, туку и поради интересниот црвен килим. Иако оваа година немаше многу ексцентрични појави, сепак низ...

Кога руските војници ја пејат „Skyfall“ на Адел (видео) 27 Aug 2013 | 05:09 pm

О чигледно саундтракот на последниот Џејмс Бонд, „Skyfall“ сеуште е многу популарен особено кај руските војници. Во утринската програма на локалната телевизија руските војници решија да запеат. Аде...

Како луѓето реагираат на покана за секс во тројка? (видео) 27 Aug 2013 | 04:39 pm

С криените камери се ултра популарни во последно време. Но, ова видео освен што ќе не насмее ќе помогне и во последното социјално истражување на оваа тема. Група шегаџии сними видео на кое се гледа...

Хурем: Вереникот ме тераше да абортирам, сакав да се убијам! 27 Aug 2013 | 04:24 pm

Т урската актерка Меријем Узерли изминатиот период е во центарот на вниманието со веста дека е во 4-тиот месец од бременоста. Но, Меријем денес ги обиколи медиумите со не толку позитивна вест. Таа ...

Кога времето ќе „полуди“: Падна снег во пустина! (видео) 27 Aug 2013 | 04:13 pm

Д еновиве, снег и невреме ги изненади посетителите на пустината Атакама, едно од најсувите места во светот која се наоѓа на 1200 км од главниот град на Чиле. Локалните власти изјавуваат дека толку с...

Рики Мартин: „Ги тепав децата за кои знаев дека се геј“ 27 Aug 2013 | 04:05 pm

П оп пејачот Рики Мартин, пред само неколку години се декларираше како припадник на геј заедницата. Но, латино убавецот признава дека во младоста не можел да ги поднесе момчињата за кои знаел дека с...

Андријана Будимир е бремена!? 27 Aug 2013 | 03:56 pm

А ндријана Будимир, која и официјално стана македонска снаа, најверојатно освен што ќе треба да се испроба во улогата на сопруга, многу наскоро ќе треба да се спознае и како мајка, пишува Вечер. Спо...

Кога лондонската полиција танцува (видео) 27 Aug 2013 | 03:46 pm

О ва интересно видео е направено за време на карневал во Нотинг Хил. Лондонската полиција се опуштила и решила да и се препушти на одличната забава. Тоа било доволен повод присутните граѓани да поч...

Recently parsed news:

Recent searches: