Korneri - korneri.net

General Information:

Latest News:

Raikonen kthehet te McLaren? 27 Aug 2013 | 10:11 pm

Kimi Raikkonen vazhdon të mbetet tema kryesore në Formula1 ditëve të fundit pasi flitet se “Iceman” do të kaloi te skuadra McLaren. Menjëherë pas garës së fundit për Çmimin e Madh të Belgjikës, ish ka...

E pabesueshme Milan, pas Wesley Sneijder !!! 27 Aug 2013 | 10:07 pm

Kanë mbetur edhe shtatë ditë që Milano, mund ti ndryshoj gjërat në skuadër, dhe eventualisht të përforcojë rradhët e veta nëse dëshirojnë të jenë në hap me skuadrat e tjera italiane që këtë vit janë p...

Juventus: Ofertë zyrtare për Nani 27 Aug 2013 | 07:46 pm

Mediat britanike kanë raportuar se Juventus ka bërë edhe zyrtarisht ofertë për mesfushorin e Manchester United, portugezin Nani. Lojtari është objektivi i kahmotshëm i trajnerit Antonio Conte, që ka k...

Adem Ljajic zëvendëson Lamelan, te Roma 27 Aug 2013 | 07:39 pm

Roma si duket e ka fituar luftën kundrejt Milanit, për shërbimet e mesfushorit të Fiorentinas, Adem Ljajic. Sipas shtypit italian sërbi praktikisht është futbollist i Romës, derisa pritet të nënshkrua...

Erik Lamela ateroi në Londër, pritet nënshkrimi i kontratës me Tottenhamin 27 Aug 2013 | 07:26 pm

Erik Lamela ka ateruar në airoportin e Londrës. Argjentinasi është pranë nënshkrimit të një kontrate që do të mbajë atë në Tottenham për sezonin e ardhshëm. Ylli i ri pritet të shtitet për 30 milionë ...

Alarmohet Barca, po sulmohen yjet Neymar e Messi ! 27 Aug 2013 | 06:17 pm

Skuadra e Barcelonës eshte alarmuar, ku ka bërë një apel në futbollin spanjoll që të ruajnë Messin dhe Neymar nga lëndimet. Ky apel vije pas disa pamjeve pas ndeshjeve ku shihen provokimet e lojtarëve...

Seks në mes të fushës 27 Aug 2013 | 05:40 pm

Që kampionati danez nuk është një nga më spektakolarët në botë është gjë që dihet dhe ndeshja Brondby-Randers, e luajtur të dielën dhe e përfunduar me rezultatin 0-0, nuk ishte një nga ato që të mb...

Arsenal dhe Man City pas Iker Casillas 27 Aug 2013 | 05:09 pm

Arsebali dhe Manchester City po mundohet ta shfrytëzojnë problemin në mes të portierit Iker Casillas, trajnerit Carlo Ancelotti dhe klubit Real Madrid. Numri një i Realit dhe përfaqësueses spanjolle, ...

Cana qetëson të gjithë: Jam mirë, nuk kam tërheqje 27 Aug 2013 | 04:22 pm

Lorik Cana ka përfunduar vizitat mjekësore dhe ka qetësuar të gjithë. “Jam mirë, nuk kam asnjë tërheqje”, ka zbuluar vetë kapiteni kombëtares shqiptare duke folur për mediat italiane. Bëhet fjalë...

Kombëtarja me katër përforcime të reja 27 Aug 2013 | 04:02 pm

Menaxheri i kombëtares shqiptare Alban Bushi ka bërë të ditur se katër emra të rinj janë pranë afrimit me kombëtaren kuqezi. Bushi ka njoftuar se bëhet fjalë për Atdhe Nuhiun, Amir Abrashin, Shkëlz...

Recently parsed news:

Recent searches: