Net - zulu.on.net.mk

General Information:

Latest News:

Одамна не сум била вака среќна 27 Aug 2013 | 09:29 pm

саша греј Нецензурирани збор-два од порно легендата Саша Греј за нејзиното литературно деби со Тhe Juliette Society, нејзините лични сексуални искуства, и за тоа како живее сега кaко пензионирана пор...

И охриѓани добија свое поло во среќни тркала 27 Aug 2013 | 07:46 pm

Промотивните активности на Државна лотарија на Македонија и ова лето се убав начин за забава и дружење со нашите играчи. читај повеќе

Џабе ви #sex на Инстаграм 27 Aug 2013 | 07:27 pm

Инстаграм има блокирано голем број на хаштази (можеш да тагнеш фотки со нив, ама никој не ќе може да им направи search). Некои ајде ок, порно се, ама некои, зошто? Bussines Insider коментира дека заб...

Брокула на денот 27 Aug 2013 | 05:28 pm

Хемиско оружје користеле бунтовниците, a не Асад? 27 Aug 2013 | 04:26 pm

Додека САД размислуваат за инвазија против Дамаск зашто користел хемиско оружје, Карла дел Понте изјавува дека противниците на власта во Сирија се тие кои употребиле нервен гас. Дел Понте, која е чле...

Breaking Bad, романтичната верзија 27 Aug 2013 | 04:08 pm

Серијата ја знаете, ликовите ги знаете, ама заплетов богами, не ви паднал ни на крај памет. А генијален е, вака кога ќе размислиш.

Сексуално пренослива младина 27 Aug 2013 | 03:52 pm

За скоро 50% се зголемил бројот на млади луѓе (под 25 години) со полово преносливи болести изминатата деценија, покажа британско истражување. што заради секс без заштита, што заради супербактерии. Од...

Штикла штеди 27 Aug 2013 | 03:32 pm

Најден е и лекот за жените што трошат ко луди секој пат кога ќе излезат по продавници. Шопингот да си го тераат исклучиво качени на штикли. Ама финтата не е во тоа што ќе ги болат нозе. Едно ново ист...

Џабе е-то пред цигарата 27 Aug 2013 | 12:55 pm

Единствен аир од електронските цигари гледаат само ептен тешките пушачи, ама за останатите не само што не се поздравата опција, туку и се трујат исто ко традиционалните цигари. Електронските цигари с...

Рецесија мава сегде 27 Aug 2013 | 11:34 am

Покрај проблемите како невработеност и сиромаштија, европската економска криза стана дупло потешка за Италија, или барем машкиот дел од земјата. Не можат да си дозволат љубовници. Август порано бил м...

Recently parsed news:

Recent searches: