Shqip-24 - shqip-24.com

General Information:

Latest News:

Skenderbeu nis te mendoje per FC Shakhter Karagandy. Ne ndeshjen e pare mungojne Arapi e Abazi 25 Jul 2013 | 09:47 pm

Skenderbeu per te paren here do te luaje ne turin e trete te Champions League, gjithashtu eshte hera e pare qe luan perballe nje ekipi Kazak. Trajneri Josa dhe Skenderbeu kane nisur pergatitjet intens...

“ICONAGENCY” nje model suksesi dhe arritjesh qe kerkojne ta posedojne te gjithe 25 Jul 2013 | 09:07 pm

Agjensia “ICONAGENCY” eshte bere e njohur tashme ne vendin tone dhe ne rajon per projektet e saj ne fushen e modes , informacionit dhe gjjithcka tjeter qe ka ne brendesine e saj bukurine. Drejtuesi dh...

Bie nga kati i 14-te dhe shpeton pasi bie ne nje makine 25 Jul 2013 | 09:01 pm

Nje ngjarje e rralle ka ndodhur per nje 28-vjecar ne portugali. Personi eshte hedhur nga kati i 14-te ne nje tentative per te vrare veten por ka rezultuar jo efikase per te. Burri ka rene mbi nje maki...

Cez nis gjyqin me Shqiperine. Gati te kerkoje miliona euro 16 May 2013 | 07:28 pm

Kompania Ceke Cez gati te nise betejen ligjore ndaj Shqiperise.  Cez ka paditur vendin tone ne Gjykaten Nderkombetare te Arbitrazhit. Cez pritet te kerkoje miliona euro nga Gjykata dhe si mbrojtje pri...

Keto trendafila transparente qe e bejne te nxehte Jennifer Lopez 16 May 2013 | 07:15 pm

Jennifer Lopez eshte shfaqur me nje bluze transparente qe i ka bere te gjithe per vete. J. Lo njihet per format e saj dhe kte here ka konfirmuar me se miri se vijon te mbetet po aq terheqese dhe sharm...

Miranda Kerr nuk duhet te zhvishet shume per te treguar format e saj perfekte 16 May 2013 | 01:12 pm

Modelja aq sensuale Miranda Kerr ka pozuar ne Miami kete mesjave. Miranda ka pozuar me nje pale rroba plazhi me trup , disi larg atyre qe ja ekspozojne format akoma me teper por kjo nuk do te thote se...

Kur gafat me photoshop kthehen ne qesharake . . 16 May 2013 | 01:01 pm

Shpesh here persona te ndryshem perpara se te postojne fotot e tyre ne internet i rregullojne ato me programe te ndryshme. Nese meshkujt bejne ndryshime me teper per humor apo per te bere te qeshin nj...

Manuela Arcuri provokon me bluze transparente 14 May 2013 | 09:59 pm

Bukuroshja Italiane Manuela Arcuri eshte shfaqur pas nje mungese ne objektivet e paparaceve. Si gjithnje Manuela ka rrezatuar me format e saj ndersa ajo qe ra ne sy ishte bluza e saj transparente qe i...

Rita kthehet ne nje 007 provokuese 14 May 2013 | 09:57 pm

Rita Rusic eshte fotografuar ne Miami me bikini. Format e saj edhe kete vlejne per tu fotografuar duke mbetur si  gjithnje shume sensuale. Bukuroshja Rita mbetet mahnitese edhe pse vitet kalojne dners...

Kengetares i del aksidentalisht gjoksi ne skene 13 May 2013 | 01:17 pm

Kengetarja Argjentinase Laura Miller eshte kthyer ne qender te vemendjes pas nje performance live te saj.  Laura njihet per performancat e saj dhe format provokuese por nje incident i tille nuk i kish...

Recently parsed news:

Recent searches: