Most expression totals access query related news are at:

telegrafi.com – Portali Telegrafi - Gazeta Shqiptare ne Internet - Lajmet e fundit Shqip

Mustafa, vizitë zyrtare në Ankara 27 Aug 2013 | 05:28 pm

Kryetari i Prishtinës, Isa Mustafa po qëndron për një vizitë zyrtarë në kryeqytetin e Republikës së Turqisë, ku përveç takimit që do të këtë me kryetarin, Melih Gokcek, do të marrë pjesë edhe në Asamb...

Danas: Serbia pranon prefiksin +383 për Kosovën 27 Aug 2013 | 02:38 am

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Ivica Dacic, do të duhet që nesër, në raundin e 15 të bisedimeve në Bruksel që të arrijnë marrëveshje për telekomunikacionin.

More expression totals access query related news:

Recently parsed news:

Recent keywords:

Recent searches: