Topinfo - topinfo.al

General Information:

Latest News:

Kelly Brook si Sofia Loren 23 Apr 2013 | 12:42 am

Kelly Brook ka vendosur në profilin e saj në Instagram disa foto të saj me një look si të Sofia Loren

Lamborghini Feston 50-Vjetorin Me Një Supermakinë 23 Apr 2013 | 12:14 am

Vodafone Red për klientët me kontratë: revolucion në tregun shqiptar të komunikimeve elektronike Në mes të kaluarën dhe të ardhmen Lamborghini feston këtë vit 50 vjetorin e saj. Me këtë rast kompania ...

Presidenti Morati konfirmon trajnerin Stramaçoni tek Interi 23 Apr 2013 | 12:13 am

Ka mjaftuar një fitore e Interit, që presidenti Masimo Morati të bëjë një kthesë sa i përket çështjes së trajnerit. Numri një i klubit zikaltër ka konfirmuar trajnerin në detyrë, Stramaçonin. Si duket...

Barcelona pranon forcën e Bajernit, por ka Mesin më shumë… 23 Apr 2013 | 12:12 am

Sfida kundër Bajernit të Mynihut është testi i vërtetë për Barcelonën e Tito Vilanovas këtë sezon, pasi do të ketë përballë një nga skuadrat më të frikshme të kontinentit. Në lidhje me transfertën e G...

Fenomeni Ronaldo: Në finale të Championsit, Real Madrid – Barcelona 23 Apr 2013 | 12:11 am

Parashikimet janë ndryshme. Por braziliani Ronaldo, ish-fenomeni i Barcelonës, i Interit dhe Realit të Madridit, thotë se Real Madrid – Barcelona do të jetë finalja e Uemblit. “Unë parashikoj një fina...

Gjyste Vulaj, Nje Mama E Perkushtuar 23 Apr 2013 | 12:10 am

Duket sikur ajo është një mama repere, me lukun e saj të cilin vazhdon të befasojë, është kjo këngëtarja e dashur Gjyste Vulaj dhe në prehër ka djalin e saj, Besartin. Duket se është një mama shumë e ...

Të Hash Si “THE SH.B.L.SH” 23 Apr 2013 | 12:09 am

Të shkujdesur në kuptimin e plotë të fjalës, pa asnjë kompleks dhe shumë të uritur Ermali, Juli dhe Genti drekojnë sëbashku. Janë momente që përveçse tregojnë kënaqësinë momentale të të ngrënit, por e...

Kate Middleton, tregon barkun e rritur 23 Apr 2013 | 12:08 am

Me një xhaketë të lehtë ngjyrë mente me mëngë treçerekshe, Kate Middleton tregon barkun e rritur në muajin e gjashtë të shtatëzanisë. Dukesha, është shfaqur e qeshur dhe gjithë shëndet, në takimin kom...

Rihanna në nightclub, nxjerr foto në Instagram 23 Apr 2013 | 12:05 am

Me pantallona të shkurtra të zeza dhe me një bluze me rripa që i nxjerr në pah kërthizën, pop stari Rihanna largohet nga një nightklub në Miami Beach, në shoqërinë e një mikeshe që mban për dore. Me f...

Shihni Smartin me krahë 23 Apr 2013 | 12:04 am

Në sallonin e makinave të Shangai del një Smart me fletë. Në fakt duhet të ishte një makinë e thjeshtë, një provokim artistik, por në fakt duket se me këtë model gjejmë shijen e shoferëve kinez, të ci...

Recently parsed news:

Recent searches: