Abissnet - abissnet.al

General Information:

Latest News:

Ok Twitter-Fb për komunikim me ndërmarrjet 9 Apr 2013 | 07:09 pm

ShBA – Ndërmarrjet mund të përdorin Twitter apo Facebook për komunikimet e tyre në treg, nëse paralajmërojnë investitorët, se kë rrjet social kanë si qëllim të përdorin për shpërndarjen e informacioni...

Facebook dhe Skype i shpallin ‘luftë’ njëri-tjetrit 9 Apr 2013 | 07:09 pm

Marsi i 2013’ës mund të shënojnë fundin e Skype si një nga shërbimet e preferuar të VolP në nivelin global. Atë pritet që ta mposhtë një nga partneret industriale më të fuqishëm në internet, siç është...

Nderron jeten arkitekti i Apple, Stive Jobs 8 Oct 2011 | 12:57 am

Ish bashkëthemeluesi i kompanisë më të madhe në botë për teknologjinë Apple, Steve Jobs ka ndërruar jetë në moshën 56 vjeçare. Jobs kishte bërë me dije se prej vitit 2004 vuante nga kanceri pankreatik...

Google Plus ja pse eshte me i mire se Facebook! 20 Sep 2011 | 11:03 pm

Edhe pse vetëm pak ditë në treg, Google Plus pritet që brenda 24 orëve të vijim të kapë shifrën e 10 milionë anëtarëve. Bëhet fjalë për rrjetin social më të ri në botë që po konkurron Facebook në një ...

Related Keywords:

gazeta shekulli, shekulli, abissnet, abisnet, abissnet.al, abbisnet, abissnet al, qylfone abissnet, shekulli albania, abissnet albania

Recently parsed news:

Recent searches: