Ereporter - ereporter.com.mk - eReporter | Независна Новинска Агенција - eReporter.com.mk

Latest News:

ВИДЕО: Ја побарал за жена, таа го удрила со гитара по глава 27 Aug 2013 | 03:53 pm

Ако планирате да ја побарате раката на својата девојка, можеби прво треба да го погледнете ова видео

Парфем подготвен за Џон Кенеди на продажба по 60 години! 22 Aug 2013 | 10:07 pm

Парфемот што францускиот аристократ Алберт Фокет го креирал за поранешниот американски претседател Џон Кенеди и стана достапен на јавноста

Владата на Хрватска продава 49 проценти од Кроација Ерлајнс 22 Aug 2013 | 08:52 pm

Владата на Хрватска најдоцна до 15 октомври ќе распише конкурс за продажба на акции на Кроација Ерлајнс (Croatia Airlines)

Менинг доби 35 години затвор за случајот "Викиликс" 21 Aug 2013 | 11:44 pm

Армискиот водник од прва класа Бредли Менинг денеска беше осуден на 35 години затвор за оддавање на стотици илјади документи на Викиликс

Индиецот кој го излажа Дачиќ, сега сака да ја купува "Маракана" 21 Aug 2013 | 03:30 pm

Арун Рамсварупџи Панчарија, дирекор на компанијата "Глобал капиал адвајзорз менаџмент", има, најблаго речено, мошне сомнително деловно минато

ВИДЕО: Секс во шатор на сред парк! 21 Aug 2013 | 03:27 pm

Комичарите Роман Атвуд и Денис Родис поставуваат шатори на различни јавни места - во паркови, раскрсници

17-годишниот син на Цеца се сврши со девојката!? 21 Aug 2013 | 02:13 pm

Синот на фолк-ѕвездата Светлана Ражњатовиќ, Вељко, иако има само 17 години, се свршил со својата девојка Милена Зечевиќ

Почна судењето во Финска за поткуп при продажба на оклопни возила на Словенија 21 Aug 2013 | 01:55 pm

Во Финска започна судењето на шестмина некогашни менаџери на компанија "Патриа" за спорната продажба на оклопни возила на словенечката војска

Словенија под снег во август, Македонија останува сончева 20 Aug 2013 | 06:45 pm

Студен бран ја зафати Словеднија каде денеска падна снег

ВИДЕО: Грабнувачот во Инголштат побегнал од психијатриска клиника 19 Aug 2013 | 08:46 pm

Според последните информации грабнувачот држи уште само двајца заложници

Related Keywords:

najnovi vesti, eReporter, najnoviji domaci filmovi, e reporter mk, vesti od sitel, vesti od makedonija, затвор москва порно, Дарко Шариќ, цветен пазар, цијалис

Recently parsed news:

Recent searches: