Fc-inter - fc-inter.net - Fc-Inter.NET

Latest News:

Sky:Kuzmanovic refuzon Sevilan dhe Sunderland 27 Aug 2013 | 02:53 am

Vazhdojn interesimet e disa skudrave per Zdravko Kuzmanovic.Mesfushori i Interit i cili eshte ne largim,pavarsisht se eshte paraqitur titullar me Genoan vazhdon te mos jete ne planet e Mazzarrit.Ai ta...

SM:Sunderland-Inter akord per Kuzmanovic 26 Aug 2013 | 08:27 pm

Siq njofton Sportmediaset Inter ka gjetur akord me Sunderland per huazimin e Zdravko Kuzmanovic.Megjithat tratativa ende mbetet per tu zgjidhur pasi lojtari ende nuk ka dhene pergjigjen e tij per kete...

Jonathan:”Besoj ne skudeto” 26 Aug 2013 | 05:29 pm

Duke folur per Bein Sport Usa,Jonathan ka thene se Inter eshte ne gare per skudeto pas fitores se djeshme ndaj Genoas ”Skudeto eshte e mundur duke punuar shume dhe duke respektuar te gjithe.Mazzarri ...

Kovacic:”Mund te luajm mire,Taider me ka impresionuar” 26 Aug 2013 | 05:24 pm

I intervistuar nga BeInSportUsa,Mateo Kovacic eshte shprehur:”Ne keto ndeshje kemi deshmuar se mund te luajm.I pyetur per transferimet e reja mesfushori kroat eshte shprehur”Nga ardhjet e reja,jam imp...

Gds-Mazzarri i shkelqyer,ndryshon ndeshjen me te rinjte dhe fiton… 26 Aug 2013 | 01:44 pm

Ne pjesen e pare ishte nje Inter jo shume i afte,Alvarez e Palacio nuk depertojne shume ne zonen e Genoa.Jane modifikimet qe behen gjate ndeshjes ato qe ndryshojne rrjedhen e lojes se zikalterve.Futen...

Oriali:”Une me Thohir?”Valixhet i kam gati..” 26 Aug 2013 | 03:08 am

Nga studiot e SportMediset,Lele Orai ka hapur mundesin e rikthimit te tij ne Inter ne rast te ardhjes se Erick Thohir”Une kam valixhet gati qe nje kohe te gjate.Per momentin megjithat nuk kam pranuar ...

Taider:”Inter top klub,jam i kenaqur me fitoren ndaj Genoas” 25 Aug 2013 | 11:56 pm

I intervistuar nga Inter Channel,Saphir Taider ka komentuar fitoren ndaj Genoa ”Ishte debutim i mire pasi kemi fituar.Ka qene fitore e skuadres por duhet te punojm se bashku dhe duhet te ngritemi.Deb...

Mazzarri:Kemi pare ekulibrin qe duhet 25 Aug 2013 | 11:49 pm

Ne SkySport Walter Mazarri ka komentuar fitoren e skuadres se tij ndaj Genoas ”Ka 4 muaj qe nuk fitojm ne shtepi me shume disfata.Ne fraksionin e dyte perfshirja e Kovacic i cili ka kualitete ka bere...

Alvarez:”Jemi nje skuader e bashkuar” 25 Aug 2013 | 11:09 pm

Ne nje intervist te dhene per Sky pas ndeshjes me Genoan Ricky Alvarez eshte shprehur ”Mendoj se kemi bere bere ndeshje te mire.Jemi ende ne fillim dhe duhet te permisohemi,por ne kemi pare nje Inter...

SKY:Icardi eshte plotesisht gati,por do te nise nga stoli 25 Aug 2013 | 02:48 am

Sulmuesi Interit Mauro Icardi eshte rikuperuar plotesisht nga lendimi por do te filloj ndeshjen kunder Genoas nga pankina. Këto janë përditësimet më të fundit që vijnë nga studiot e Sky Sport 24 mbi ...

Related Keywords:

inter fc, fc inter, fcinter, messi bronzeti inter, fatlum ramadani, fc inter.net, luca marchetti sneijder, shum urime vjet tjera, f c inter

Recently parsed news:

Recent searches: