Fiksohu - fiksohu.al

General Information:

Latest News:

Fast & Furious 6 1 Apr 2013 | 06:04 am

Agent Hobbs enlists the aid of Dom and team to help bring a rival gang, led by Owen Shaw, to justice. In exchange for clear records, they must put an end to their schemes, no matter how personal the c...

Grown Ups 31 Mar 2013 | 07:26 pm

Pasi e kryen shkollën e lart të basketballit pas 30 vitesh trajneri i tyre vdes, pesë miqët e mirë dhe ish shokët janë ribashkuar për ta kaluar një fundjavë në pushime. [wp-like-locker] Shiko: NosVide...

Silver Linings Playbook 25 Mar 2013 | 03:20 am

Pas nje periudhe ne institucionin e te semureve mendor, Pat Solitano kthehet ne shtepine e prinderve dhe mundohet te rregulloje marrdheniet me ish-bashkeshorten e tij. Gjerat behen me te komplikuara k...

Ghost Recon: Alpha 25 Mar 2013 | 01:59 am

Ghost Recon: Alpha sheh ekipin të udhëhequr nga një lider fantazëm i cili është i infiltruar në tregun e armëve. [wp-like-locker] Shiko: NosVideo | Putlocker | VidToMe (Iphone) | NowVideo | NovaMov Sh...

The Perks of Being a Wallflower 19 Mar 2013 | 02:10 am

Nje student introvert eshte marre nen krahet e dy te moshuarve te cilet e mirepresin ate ne boten reale. [wp-like-locker] Shiko: NosVideo | Putlocker | VidToMe (Iphone) | NowVideo | NovaMov Shkarko: D...

Dragonball: Evolution 15 Mar 2013 | 03:52 am

Historia fillon me Gokun, i cili kërkon të mbledhë të shtatë topat e dragoit. Nga këto ai ka vetëm një, në mënyrë që të parandalojë të keqen meqë Piccolo do ti të përdorë topat e dragoit për të kontro...

Paranormal Activity 4 14 Mar 2013 | 11:46 pm

Ka kaluar pesë vjet që nga zhdukja e Katie dhe gjuetarit, dhe një ngjarje periferike e dëshmitarëve familjare në lagjen e tyre të çuditshme, kur një grua dhe një fëmijë misterioze lëvizin. [wp-like-lo...

Paranormal Activity 3 14 Mar 2013 | 10:13 pm

Ne vitin 1988 motrat e vogla Katie dhe Kristi behen miq me nje entitet te padukshem i cili banon ne shtepine e tyre. [wp-like-locker] Shiko: NosVideo | Putlocker | VidToMe (Iphone) | NowVideo | NovaMo...

Paranormal Activity 2 14 Mar 2013 | 03:41 pm

NDIHME!!! Si Te Shikoj Apo Shkarkoj Filmat? Kliko Ketu! Pas nje eksperience te keqe nje familje vendos kamera sigurie ne shtepine e tyre. Me keto kamera ata do the kuptojne rrjedhojen e problemeve qe...

Hotel Transylvania 22 Feb 2013 | 03:34 am

Drakula, i cili jeton ne nje vend larg botes se njerezve, pa pritur ai behet agresiv kur nje djale zbulon vendndodhjen e tij dhe bie ne dashuri me nje vajze adoloshente. Per Te Pare Linket Shiko&Shkar...

Recently parsed news:

Recent searches: