Grouper - grouper.mk - Deals/rss

Latest News:

50% на ваучер за декорација по избор за вашата веселба во вредност од 2000 ден. по цена од 1000 ден. во атеље за свадбени декорации "Софи - гифт" 30 Nov -0001 | 12:00 am

Доколку сакате вашата свеченост да биде посебна, со прекрасна атмосфера и професионално декорирана, дозволете му на искусниот тим од Софи Гифт да ви помогне во изведбата на она што го посакувате, со к...

Вашето здравје е најважно! До 84% попуст на пакет испитувања (преку анализа на крв) + 2 анализи по ваш избор во Дијагностичка лабораторија ПЗУ "Павлин... 30 Nov -0001 | 12:00 am

Ви нудиме пакет испитувања преку анализа на крв на 84% попуст! Вашето здравје пред се! Со овој пакет испитувања во Дијагностичка лабораторија ПЗУ Павлина добивате можност да проверите и да бидете сиг...

Пастрмајлија по штипски рецепт! Највкусната пастрмајлија во Студио Ф во вредност од 160 ден. по цена од 79 ден. 30 Nov -0001 | 12:00 am

Скопска пастрмајлија во пицерија Студио Ф по оригинален штипски рецепт! Пицерија Студио Ф нуди топол и пријатен амбиент за уживање во вкусната храна која ја нуди. Особено вкусна е пастрмајлијата за к...

63% попуст на миење, шишање, третирање со маска за обновување и зајакнување и фенирање во Фризерско-козметичко студио “Beauty Temple” во вредност од 4... 30 Nov -0001 | 12:00 am

За прекрасен изглед со нова фризура со здрава и сјајна коса! Препуштете им ја грижата за вашата коса на професионалците од Beauty Temple давајќи и здрав и обновен изглед. Маската за обновување и заја...

Зајакнете го имунитетот и подгответе се за сезоната на настинки и грип! 78% на 2 третмани во солена соба во вредност од 900 ден. по цена од 199 ден. в... 30 Nov -0001 | 12:00 am

Во соработка со Центарот за здравје, виталност и убавина ВИТАСОЛ ви нудиме одлична можност да покажете дека навистина се грижите за вашето здравје! 78% попуст на 2 третмани во солена соба во времетрае...

Месо по избор на попуст на 50%! Пилешки батак, димен колбас или телешки џигер во Гостилница "Македонски Чалгии" во вредност од 130 ден. по цена од 65 ... 30 Nov -0001 | 12:00 am

Специјална понуда за сите љубители на месото! Одберете го Вашето омилено парче месо: пилешки батак, димен колбас или џигер за само 65 ден. Во центарот на градот, каде се преплетува урбаниот и динамич...

50% на месечна членарина за почетен курс по латино танци (салса + бачата) во танцов клуб "Сонриса" во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден. 30 Nov -0001 | 12:00 am

Танцов Клуб Сонриса Ви нуди часови по социјалните латино танци и гаранција дека сигурно ќе научите да танцувате, 100% да се движите и да уживате во ритамот на Салса, Бачата и другите танци. Се што Вие...

Природен и био изглед со органска шминка од францускиот бренд PHYTS! До 41% попуст на пакет PHYTS (по избор) во вредност од 2728 ден. по цена од 1609 ... 30 Nov -0001 | 12:00 am

PHYT'S Ви ја претставува единствената 100% природна органска шминка! Со својата палета на целосна сертифицирана органска шминка (COSMEBIO знак) PHYT’S Ви нуди екзклузивен универзум на убавина и добро...

Откријте ги убавините на Etno House и уживајте во вкусна домашно зготвена топла храна! Ноќевање за двајца со појадок и вечера во уникатната Етно Куќа ... 30 Nov -0001 | 12:00 am

За комплексот Ethno House e комплекс сместен на ридот помеѓу прекрасното село Челопек и Брвеница, Тетовско, и е уреден во автентичен етно стил. Совршено место за сите оние кои сакаат да уживаат во ми...

За совршено обликувана фигура и здраво тело! 59% на месечна членарина за Power Plate (12 тренинзи) + гратис фенирање во салон за убавина "Сандра Екскл... 30 Nov -0001 | 12:00 am

За совршено обликувано и затегнато тело, за перфектна фигура и здрав начин на живот, за позитивна енергија и виталност, 12 тренинзи на Power Plate во салон Сандра Ексклузив на 59% попуст! Power Plate...

Related Keywords:

grouper.mk, www.grouper.mk, grouper mk, gruper mk, lounge bar mystic skopje, www.grouper, gruper.com.mk, morski skopje mare, grooper .mk

Recently parsed news:

Recent searches: