Ina-online - ina-online.net - Iliria News Agency

Latest News:

Mimoza Kusari-Lila, kandidate e AKR-së për Gjakovë 27 Aug 2013 | 06:27 pm

Aleanca Kosova e Re ka nominuar Mimoza Kusari-Lila, kandidate për kryetare të Gjakovës.

Besimi: Raporti është hap pozitiv, ndërsa zbatimi i rëndësishëm për integrimin evropian 27 Aug 2013 | 06:11 pm

Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë për çështje evropiane, Dr. Fatmir Besimi, sot realizoi takim me prof. Borçe Davitkovski, kryetar i ad hoc Komisionit për ngjarjet e 24 dhjet...

Ministri Hoxhaj vizitë zyrtare në Panama 27 Aug 2013 | 03:44 pm

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka filluar një vizitë zyrtare në Republikën e Panamasë, me ftesë të ministrit të

Times: Përdorimi i gazit helmues duhet ndëshkuar 27 Aug 2013 | 01:27 pm

Para 77 vitesh, Liga e Kombeve, paraardhëse e Kombeve të Bashkuara, u ballafaqua me krizë.

Bellucci, fjalët e para pas ndarjes nga Cassel 27 Aug 2013 | 12:55 pm

“Po, unë dhe Vincent jemi ndarë. Jetët tona na kanë larguar nga njëri-tjetri, por dashuria mes nesh do të mbetet.” Këto janë fjalët e para të

Deputeti zviceran bën fushatë me film porno 27 Aug 2013 | 12:52 pm

Si të bësh fushatë në një mënyrë ndryshe? Përgjigja vjen nga Gjeneva dhe këtë e jep Olivie Sauty. Për fushatën e zgjedhjeve që do të

Majlinda e Nora me fat, llogariten favorite 27 Aug 2013 | 12:47 pm

Krenaria e sportit kosovar, Majlinda Kelmendi, ka qenë me fat në hedhjen e shortit në Kampionatin Botëror të Xhudos që po zhvillohet në Rio të

Xhoxhaj në mesin e boksierëve më të mirë në botë 27 Aug 2013 | 12:41 pm

Armend Xhoxhaj, është i përzgjedhur në ekipin e boksierëve më të mirë në botë, nga Federata Ndërkombëtare e Boksit (AIBA). Xhoxhaj është i ftuar që të

Pranohet oferta e Tottenhamit për Lamelan 27 Aug 2013 | 12:32 pm

Roma e ka pranuar ofertën prej 35 milionë eurosh të Tottenhamit për shitjen e Erik Lamelas. Argjentinasi pritet të shkojë në Londër të martën dhe brenda

Gashi ftohet nga Norvegjia, Hetemaj e Zeneli nga Finlanda 27 Aug 2013 | 12:29 pm

Mesfushori kosovar Ardian Gashi është ftuar në përfaqësuesen e Norvegjisë për dy ndeshjet e ardhshme eliminatore. Norvegjia më 6 shtator e pret Qipron, ndërsa katër

Related Keywords:

Ina, ina online net, edhe veturat me kuti të zezë, gazeta ina, kuzhe dinamo zagreb, bayerni konfirmon largimin e kloses, chelsea shumë afër të transferoj neymar, ina ilyria news agency, iliria newsagency, ina newsagency

Recently parsed news:

Recent searches: