Laj - laj.me - LAJME

Latest News:

“Edhe Pak” Dj Blunt & Real 1 20 Aug 2013 | 02:54 pm

Bjondia Aferdita Dreshaj 20 Aug 2013 | 02:47 pm

Nje postim dedikuar nje nga bukurosheve me te bukura te skenes dhe modes shqiptare.  Foto eshte publikuar nga vete ajo ne Instagram. Magjepsese

Monika Lubonja: Linjat, rezultat i nënës natyrë 20 Aug 2013 | 02:33 pm

Sapo ka mbyllur me sukses një projekt mjaft interesant kushtuar fëmijëve dhe kjo gjë e bën të ndihet mirë, e çliruar për ta shijuar siç duhet verën. Monika Lubonja, artistja e dashur e skenës shqiptar...

Kledi Kadiu, 38 vjeç, dhe sërish magjeps me trupin perfekt 20 Aug 2013 | 02:27 pm

Balerini me famë në Itali, Kledi Kadiu, edhe pse tashmë është 38 vjeç, sërish magjeps me trupin e tij si të gdhendur, pasi është zhveshur në plazh. Duket se ushtrimet strikte dhe dieta e një balerini ...

Rozana Radi jetë të re në Romë, ja oferta që e tundoi 20 Aug 2013 | 02:25 pm

Ajo ka qenë gjithnjë mes dy alternativash, mes dy zjarresh, mes dy dashurish, atë për teatrin dhe për muzikën. Tani, me sa duket, do ketë dhe një alternativë të tretë për të shqyrtuar, e cila me sa tr...

Kejsi Tola, vetëm 20 vjeç, dhe problemet me barkun e pengojnë të ekspozojë linjat 20 Aug 2013 | 02:18 pm

Kejsi Tola, këngëtarja 20-vjeçare që ka dalë nga “reality show” “Ethet”, duket se ende ka probleme me linjat, ashtu si katër vite më parë, kur për t’u ngjitur në skenë e “Eurosong”-ut iu desh të mbant...

Ermela e “BB4” joshet nga kinemaja, i ofrohet roli i agjentes në një film 20 Aug 2013 | 02:15 pm

Edhe në shtëpinë e “Big Brother 4” ajo shquhej për lojën e saj aktoriale, ashtu siç e pohoi edhe vetë pasi doli e fituar nga loja: “aktrova tre muaj në ekran dhe tani rikthehem në realitet”. Këtë prir...

Erion Zeqiraj, pas pushimeve në Vlorë, i karikuar për hapjen e pub-it të tij 20 Aug 2013 | 02:13 pm

Një nga personazhet më me sens humori në “Big Brother 3”, Erion Zeqiraj, tashmë vazhdon të jetë i pranishëm në ekran si moderatori i programit “Dita ime” në “Vizion Plus” me partneren e tij, Lori Haxh...

Sabri Fejzullahu rinohet nga fotoshopi 20 Aug 2013 | 01:53 pm

Nuk është hera e parë që artisti i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, realizon foto profesionale, dhe urojmë as e fundit. Por këtë herë, ai duket sikur nuk i ka kaluar të 60-at, por ngjan shumë i ri, ...

Mos eshte ndare Dafina nga i dashuri? 20 Aug 2013 | 01:51 pm

Këngëtarja tërh-eqëse, Dafina Zeqiri, kohët e fundit po ftohet pa të dashurin e saj në koncerte. Nuk dihet nëse lidhja e saj nuk është duke ecur mirë me DJ Blunt, pasi ajo së fundi është ftuar e vetme...

Recently parsed news:

Recent searches: