Lezha - lezha.eu - Lezha Online

Latest News:

Agjencia Kombetare promovon Turizmin ne Lezhe 2013 (Video) 27 May 2013 | 11:22 pm

Agjencia Kombetare e Turizmit (AKT), “Nise udhëtimin tënd, nga Shqipëria jote”, promovon Turizmin e qytetit te Lezhes, plazhin e Shengjinit, zonen e Fishtes. Historia e lashtë e qytetit që njihet për ...

Muzike Shqip 13 May 2013 | 10:32 pm

Degjo muzik shqip online falas ne internet. Shkarko muzike shqip online free Mp3 shqip falas. Degjo Hitet e fundit te muzikes shqiptare. Degjo Muzik Shqip, kenget me te bukura ne internet. Shkarko Fal...

Horoskopi Sot 13 May 2013 | 10:24 pm

Horoskopi Sot, Horoskopi Ditor, Horoskopi mujor dhe Horoskopi vjetor, parashikimi i fatit ne shqip, cfare thone yjet per ju sot. Horoskopi Sot, lexoni se çfar thone Yjet per fatin tuaj, lexoni parashi...

Lista zyrtare per deputet PD, PS, LSI, AK, FRD Qershor 2013 7 May 2013 | 11:58 am

Jane zyrtarizuar listat e kandidateve per deputete në kuadër të zgjedhjeve parlamentare qershor 2013. Berisha, Rama, Meta, Spahiu, Topi ne daljet e tyre per mediat, i vleresuan listat, si lista te fit...

Ndeshja Bayern Munich – Juventus Live 2 Apr 2013 | 02:30 am

Shiko ndeshjen Bayern Munich Vs Juventus live me koment shqip falas online. Ndeshja e Champions League qe do te zhvillohet ne Gjermani per kualifikimin e radhes. Ndeshja cerekfinale e Kupes se Kampion...

Ndeshja Shqiperi – Lituani Live 24 Mar 2013 | 05:17 pm

Shiko ndeshjen Shqiperi Vs Lituani live me koment shqip falas online, qe do te luhet me 26 Mars, ora 20.00, ne stadiumin Qemal Stafa ne Tirane. Ndeshja miqesore e futbollit Shqiperi – Lituani live e c...

Ndeshja Norvegji – Shqiperi Live 19 Mar 2013 | 12:03 am

Shiko ndeshje Norvegji Vs Shqiperi live me koment shqip falas online, qe do te luhet me 22 Mars, ora 19.00, ne stadiumin e Oslos. Ndeshja e futbollit e radhes Norvegji – Shqiperi live eliminatore per ...

Zajmina Vasjari foto pa te brendshme si Angela Martini 18 Mar 2013 | 11:18 pm

Zajmina Vasjari ka provokuar më së shumti kohëve të fundit dhe këtë gjë e dëshmojnë imazhet e nxehta duke dale ne foto pa te brendshme. Fiziku, linjat trupore, nxjerrja e hireve është një tabu të cilë...

Kush eshte Alket Rizai? 17 Mar 2013 | 11:28 pm

Historia e shqiptarit qe u arratis dy herë me helikopter, dhe tashme tentoi për herë të tretë lirinë duke marre peng gjashte persona ne burgun e Malandrinos ne Greqi. Një nga emrat më të njohur të kri...

Ndahet nga jeta aktori Roland Trebicka 6 Mar 2013 | 11:53 pm

Nderron jete ikona e Teatrit Kombëtar dhe kinematografisë shqiptare, një prej figurave më të ndritura të një brezi të artë aktorësh, Roland Trebicka, u nda nga jeta ditën e sotme. Me gjithë luftën nda...

Related Keywords:

horoskopi 2011, big brather albania tv shqip 24 live, gjelberimi, shiko tv shqiptare live, fjalori anglisht shqip, lezha sondazh, algen nikolla, sherr parlament reagon shba, gjok jaku lezhe, fjalor shqip gjermanisht

Recently parsed news:

Recent searches: