Naszemiasto - siemianowiceslaskie.naszemiasto.pl - Siemianowice Śląskie - naszemiasto.pl

Latest News:

Urząd Pracy w Siemianowicach da pieniądze na nowy biznes 27 Aug 2013 | 06:27 pm

Urząd Pracy w Siemianowicach: Ponad 21 tys. zł mogą otrzymać bezrobotni na podjęcie własnej działalności gospodarczej. Pieniądze będą otrzymywane w ramach projektu "Kierunek przedsiębiorczość".

Wojskowe Zakłady Mechaniczne w Siemianowicach mają nowy symulator 27 Aug 2013 | 04:10 pm

Wojskowe Zakłady Mechaniczne w Siemianowicach po raz kolejny jadą na targi do Kielc. Tym razem zaprezentują tam nowy symulator, który nosi nazwę "Tasznik" i ma być połączony z innym symulatorem - "Jas...

Pizzeria Toscana w Siemianowicach to rodzinny interes 27 Aug 2013 | 11:37 am

Pizzeria Toscana w Siemianowicach to młoda pizzeria istniejąca od ponad dwóch lat. W tym czasie udało się jednak pozyskać już wielu stałych klientów. Managerką Toscany jest Sabina Sommer, prywatnie ma...

Praca w Siemianowicach: zobacz najnowsze oferty Urzędu Pracy 27 Aug 2013 | 09:59 am

Praca w Siemianowicach: Siemianowicki Powiatowy Urząd Pracy przygotował zestaw najnowszych ofert pracy dostępnych w PUP. Zobacz i znajdź coś dla siebie.

FOTO-kalendarz internautów woj. śląskiego [WRZESIEŃ]. Czekamy na zdjęcia 26 Aug 2013 | 11:40 pm

Jak co miesiąc czekamy na Wasze fotografie. Ślijcie zdjęcia, które Waszym zdaniem powinny ilustrować "WRZESIEŃ" w "FOTO-kalendarzu internautów woj. śląskiego".

Disc golf w Chorzowie w Parku Śląskim 26 Aug 2013 | 04:11 pm

Disc Golf w Chorzowie: Park Śląski proponuje nową atrakcję. Będzie to disc golf, którego otwarcie nastąpi w środę. Disco golf to w skrócie połączenie golfa i frisbee – atrakcyjna gra dla osób w każdym...

Stawki za śmieci w Siemianowicach:Prezydent chce obniżyć stawki za śmieci 26 Aug 2013 | 04:02 pm

Prezyent Jacek Guzy złożył na ręce przewodniczącego rady miasta uwałę obniżającą stawki za śmieci w Siemianowicach. Gdyby uchwała przeszła zmniejszyłyby się stawki za śmieci segregowane o 2,30 zł.

KS Michał nieczynny z powodu remontu i drobnych napraw 26 Aug 2013 | 02:34 pm

KS Michał nieczynny od 2 września. Powodem będą remonty, drobne naprawy oraz czyszczenie niecki basenu. KS Michał będzie czynny od 14 września.

Henryk Falkus: Nie zaciagamy nowych zobowiązań 26 Aug 2013 | 02:25 pm

Henryk Falkus, skarbnik miasta wyjaśnia wszelkie zawiłości związane z obligacjami komunalnymi, jakie miasto chce zaciągnąć na 30,9 mln zł. Jak twierdzi, nie będzie to zaciąganie nowych zobowiązań.

Siemianowice: policyjna akcja Prędkość. Mundurowi wypisali 32 mandaty 26 Aug 2013 | 12:53 pm

Siemianowice: policyjna akcja Prędkość. W niedzielę, 25 sierpnia, policjanci śląskiej drogowki prowadzili akcję „Prędkość”.

Related Keywords:

Wrocław, widzew, nasze miasto, nasze miasto łódź, nasze puck, nasze miasto łódz, nasze miasto lodz, nasze miasto malbork, łódź nasze miasto

Recently parsed news:

Recent searches: